Реставрація ванн в Києві від професіоналів.

Догляд за ванною після реставрації

догляд за ванноюреставрація ванни, ремонт ванни – це відновлення ванни в побутових (домашніх) умовах різними способами і методами. Реставрація ванни, не залежно від обраного Вами методу відновлення ванни (емалювання ванни, ванна у ванні, наливна ванна, фарбування ванни, установка акрилового вкладиша, ремонт ванни, емалювання ванни, наливна стакріловая ванна, ванна в ванну, ремонт ванн) не вимагає жорстких умов з підготовки самої ванни. Але в процесі експлуатації відреставрована ванна вимагає догляду.

реставрація ванни виконана методами: емалювання ванни, емалювання ванни, емалювання ванни пензлем, емалювання ванни пульверизатором або фарбування ванни вимагає особливого щадного догляду за емальованою поверхнею ванни:
1. Поверхня ванни необхідно витирати насухо після кожного використання ванни.
2. Емалеве покриття ванни необхідно мити тільки милом або гелієвим миючим засобом для миття посуду, з використанням все тієї ж поролонової губки.
3. Емалеве покриття боїться: ударів, подряпин, хлору, кислоти, абразиву, гарячої води, замочування кольорової білизни, розчинників, фарб і барвників, миття тварин, металевих предметів.

реставрація ванни виконана за технологією методів: наливна ванна або наливна стакріловая ванна, для збереження високих технологічних властивостей і підтримки естетичного вигляду робочої поверхні необхідно дотримуватися елементарного регулярного догляду з дотриманням нескладних правил і рекомендованих інструкцій по експлуатації нових ванн:
1. Рекомендується використання в чищенні і догляді за поверхнею ванни відреставрованої методом «Наливна ванна» санітарного гелю.
2. При помірних забрудненнях можливе використання харчової соди.
3. Наливна ванна не схильне до помірних ударів і подряпин, але все ж не рекомендується використання абразивних і агресивних очищувачів.

Ремонт ванни виконаний за методом ванна у ванні, ванна у ванну, ванна у ванну або установка акрилового вкладиша має множинні переваги, але так само має і множинні негативні сторони даного методу відновлення ванни.
акриловий вкладиш, встановлений в стару ванни методом ванна у ванні, вимагає ідентичного догляду за поверхнею, що і акрилова ванна.

наші поради по догляду за акриловим вкладишем:

  • акриловий вкладиш необхідно регулярно мити, бажано засобом по догляду за акриловими ваннами.
  • акриловий вкладиш забороняється мити хлором, абразивом і кислотовмісними.
  • акриловий вкладиш при сильному фрагментарному забрудненні рекомендовано Очистити лимонним соком або губкою змоченою в харчовій соді.
  • акриловий вкладиш і сантехнічний вантуз речі несумісні. Використання вантуза заборонено.
  • акриловий вкладиш боїться гострих предметів, важких ударів, зайвих навантажень, людей з надлишком ваги – більше 100кг.
  • акриловий вкладиш не рекомендується встановлювати в будинку, де є домашні тварини і їх миють ванною.

Телефон щоб замовити послугу «Реставрація ванн Івано-Франківськ»

📞 097-900-21-93

Консультація безкоштовна!