Реставрация ванн на дому без ремонта.

Реставрація ванн Тернопіль

Вас цікавить реставрація ванн в Тернополі або в Тернопільській області? То важливо визначитися, яким способом ви бажаєте це робити і який матеріал будете замовляти.

Стару зовсім необов'язково викидати. Її цілком реально відреставрувати. Зробити це можна одним з трьох способів — емалюванням, заливкою рідким акрилом, установкою акрилового вкладиша. Перший метод бюджетний, другий трохи складний технологічно, а третій недешевий. Який вибрати, залежить від ряду факторів, включаючи вашу суб'єктивну оцінку доцільності реставрації.

Якщо бажаєте замовити і відреставрувати ванну недорого, то тоді можна покрити ванну епоксидною емаллю і замовити емалювання ванни німецької емаллю PERMACOR.

Ну а якщо ж бажаєте зробити якісно і на багато років, то тоді потрібно робити замовлення і реставрувати ванну акрилом - методом "Наливна ванна" і використовувати рідкий акрил Стакріл (Stacril).

можна замовити і реставрувати старе покриття за європейською технологією методом Ванна у Ванні в Тернополі і в усьому західному регіоні. Замовити установку акрилового вкладиша необхідно по телефону нижче.

Замовляй вже зараз та обнови свою стару ванну: 📞 097-900-21-93

З 9:00 до 21:00 щоденно.

Тернопіль, Бережани, Кременець, Чортків, Борщів, Бучач, Заліщики, Збараж, Зборів, Копичинці, Ланівці, Монастириська, Підгайці, Почаїв, Скалат, Теребовля, Хоростків, Шумськ

Існує три найбільш популярні технології відновлення ванн:

  1. Емалювання — полягає в оновленні лицьового покриття звичайним фарбуванням, але з урахуванням деяких нюансів. Найпростіший, дешевий, і доступний для реалізації власними силами без залучення майстра.
  2. покриття рідким акрилом — обробка ванни спеціальним складом, який сам рівномірно розтікається по робочій поверхні. Спосіб помітно дорожче і складніше технологічно, ніж емалювання, однак, в перспективі дає більше переваг.
  3. застосування акрилового листа — за аналогією з чохлами на сидіннях автомобіля. Цей спосіб є самим практичним і найменш ризикованим, але влетить в копійочку.

розглянемо кожен з представлених способів більш конкретно.

Реставрація ванн в Тернополі про методи

Реставрація ванн в Тернополі та Тернопільській області - це один з регіонів, де ми робимо відновлення ванн трьома способами. Для замовника важливо самостійно визначитися яка технологія для нього прийнятна і, який спосіб для нього "по кишені".

Застосування акрилового листа

Суть технології полягає в установці в стару ванну спеціально виготовленого акрилового вкладиша. Такий під вашу модель можна або купити (якщо ванна стандартна), або замовити індивідуальне виготовлення. Незважаючи на простоту, спосіб цей теж має ряд особливостей, про які слід знати заздалегідь. По-перше, ні в якому разі не варто купувати або замовляти дешевий і неякісний вкладиш. Він, все одно, коштує грошей, а ось окупиться — велике питання. Бюджетні листи дуже швидко тріскаються, втрачають зовнішній вигляд, стають не дуже приємними тактильно. Добротний же вкладиш буде зберігати початкові властивості багато років.

Наші філії в Тернопільській області

Якщо клієнт забажає, то буде використаний метод Ванна у ванні Тернопіль ми обслуговуємо вже не перший рік, і метод Ванна у ванні в Тернополі, як і в інших містах визначається однією ціною, все залежить від довжини.

Якщо клієнт виявить бажання зробити ремонт ванни і пофарбувати її, то робота буде виконана німецької двокомпонентної емаллю, а емаль буде нанесена пульверизатором.

великий інтерес у відвідувачів нашого сайту викликає метод "наливна ванна" прийнятний на ванни, як радянського зразка, так і пострадянського, і на акрилові ванни. Реставрація наливним акрилом Пластол або рідким акрилом Стакріл є якісним і довговічним покриттям. Такий матеріал наноситися на ванну наливанням на борту ванни і рівномірним стіканням до днища.

Наливна ванна в Тернополі такої ж якості, як і наливна ванна в Тернополі та тернопільській області. Майстри все проходять підготовку і стажування і є сертифікованими фахівцями, який відповідально ставляться до своєї справи і роботи виконуються з гарантією. Суть технології полягає в наступному. На краю ретельно підготовленої ванни наноситься рівномірна кількість спеціального рідкого акрилу. Далі спрацьовує Елементарна фізика-рідина стікає вниз, покриваючи пройдену поверхню рівним шаром, який через деякий час кристалізується. Слід розуміти, що це всього лише короткий опис даного способу. На практиці він виглядає трохи складніше, а тому за його реалізацією переважно звертаються до фахівців.

Ціна на послугу Реставрація ванн Тернопіль:

Ціна на реставрацію ванн буде залежети від розміру вашої старої ванни, а вона може бути (1,20 \ 1,50 \ 1,70) метра. Також якщо раніше ванна була пофарбована і прийдеться знімати старий шар емалі то прийдеться ще додатково доплатити за роботи по очищенню поверхні.

Приблизно відновлення старої чугунної ванни буде = 2000грн.

Телефон щоб замовити послугу «Реставрація ванн Тернопіль»

📞 097-900-21-93

Консультація безкоштовна!

Версия на руском языке - Смотреть