Реставрація ванн на дому без ремонта.

Реставрація ванн Луцьк

Дана технологія полягає в нанесенні на підготовлену лицьову поверхню ванни спеціального рідкого акрилу. Склад зазвичай розподіляється майстром по краях чаші, після чого він рівномірно стікає вниз, вкриваючи всю стару емаль шаром акрилу. Через кілька годин матеріал повністю кристалізується, утворюючи красиве, приємне навпомацки і зносостійке покриття, повністю готове до експлуатації.

Замовляй вже зараз та обнови свою стару ванну: 📞 097-900-21-93

З 9:00 до 21:00 щоденно.

Реставрація ванн Луцьк - які ванни можна реставрувати?

Однією з переваг професійної реставрації ванн рідким акрилом є універсальність. Ця технологія дозволяє повернути до життя практично будь-який сантехнічний виріб, включаючи не тільки ванни, але і душові піддони. При цьому, абсолютно неважливо, з якого матеріалу виготовлена ванна — сталі або чавуну. За допомогою рідкого акрилу можна реставрувати все, що покрито заводською емаллю.

Не має значення також і загальний стан вашої ванни. Навіть якщо на ній є серйозні дефекти "глибокі подряпини, великі відколи, тріщини" наливний метод дозволяє повністю усунути їх. Більш того, наскрізні діри, які виникли в результаті механічних пошкоджень або впливу багаторічної корозії, теж не проблема для рідкого акрилу.

відреставрувати можна далеко не тільки стандартні ванни зі сталі і чавуну. Метод «наливна ванна» дозволяє відновити ванни типу "джакузі", масажні та інші різновиди.

Луцьк, Володимир-Волинський, Ковель, Нововолинськ, Берестечко, Горохів, Камінь-Каширський, Ківерці, Любомль, Рожище, Устилуг, Маневичі, Стара Вижівка,Ратне, Іваничі, Цумань, Любешів, Турійськ, Шацьк

Способи реставрації ванн

Одним з найбільш затребуваних способів реставрації в городк Луцьк сьогодні є технологія "наливна ванна". Вона відрізняється доступністю, універсальністю і рядом інших переваг, розглянутих нижче. В якості альтернативи можна вибрати метод відновлення, який називається "ванна в ванну" або установка акрилового вкладиша. Цей спосіб трохи дорожче, але його більш висока ціна пов'язана з перевагами, яких немає при використанні рідкого акрилу.

Наші філії в Волинській області

Ключові переваги реставрації ванн в Луцьку:

 • порівняно невисока ціна;
 • висока міцність нового покриття ванни;
 • стійкість акрилу до підвищених температур і контакту з водою;
 • на відміну від заводської емалі акрил не такий крихкий;
 • термін служби — від 10 років;
 • за новим покриттям легко доглядати звичайними засобами;

Всі дефекти (відколи, подряпини, потертості) ховаються за шаром акрилу повністю.

Замовити реставрацію ванн Луцьку:

Реставрація ванн Луцьк

Реставрація ванни у Луцьку

Реставрація ванни в місті Луцьк

Етапи реставрації ванни:

 1. підготовчі роботи — включають ретельне очищення лицьової поверхні.
 2. закладення дефектів — якщо є великі відколи, тріщини або навіть отвори, то вони усуваються за допомогою спеціальних складів.
 3. попередня шліфовка — потрібна для того, щоб поверхня перед нанесенням рідкого акрилу була ідеально рівною, від чого сильно залежить підсумковий результат відновлення.
 4. нанесення рідкого акрилу — даний етап вимагає особливої майстерності і досвіду, так як необхідно домогтися рівномірного розподілу складу по всій поверхні ванни незалежно від орієнтації її площин.
 5. кристалізація — у більшості випадків на цей етап потрібно не більше 10-12 годин. Багато що, звичайно, залежить від того, який акрил застосовувався для реставрації. На ринку повно підробок, які погано наносяться, довго сохнуть, а пізніше псуються від навантажень.

Ціна на послугу Реставрація ванн Луцьк:

Ціна на реставрацію ванн буде залежети від розміру вашої старої ванни, а вона може бути (1,20 \ 1,50 \ 1,70) метра. Також якщо раніше ванна була пофарбована і прийдеться знімати старий шар емалі то прийдеться ще додатково доплатити за роботи по очищенню поверхні.

Приблизно відновлення старої чугунної ванни буде = 2000грн.

Телефон щоб замовити послугу «Реставрація ванн Луцьк»

📞 097-900-21-93

Консультація безкоштовна!

Версия на руском языке - Смотреть