Реставрація ванн на дому без ремонта.

Реставрація ванн Чернівці - реставрація старих ванн

Суть технології полягає в наступному. На краю ретельно підготовленої ванни наноситься рівномірна кількість спеціального рідкого акрилу. Далі спрацьовує Елементарна фізика; рідина стікає вниз, покриваючи пройдену поверхню рівним шаром, який через деякий час кристалізується. Слід розуміти, що це всього лише короткий опис даного способу. На практиці він виглядає трохи складніше, а тому за його реалізацією переважно звертаються до фахівців.

Замовляй вже зараз та обнови свою стару ванну: 📞 097-900-21-93

З 9:00 до 21:00 щоденно.

Чернівці, Новодністровськ, Кельменці, Хотин, Сокиряни, Бояни, Новоселиця, Вижниця

Реставрація ванн Чернівці-переваги та недоліки емалювання

забігаючи трохи наперед, відзначимо, що переваг у такої реставрації більше, ніж недоліків. Тому почати варто, напевно, з мінусів. По-перше, який би спосіб ви не вибрали, відновлення неминуче зажадає фінансових вкладень. Однак треба розуміти, що вартість різних методів істотно відрізняється. Але про це пізніше.

По-перше, який би спосіб ви не вибрали, відновлення неминуче зажадає фінансових вкладень. Однак треба розуміти, що вартість різних методів істотно відрізняється. Але про це пізніше.

По-друге, відреставрована ванна-це трохи не те ж саме, що нова. Відповідно, розраховувати на занадто тривалий термін служби оновленого покриття не варто. Звичайно, ванну не доведеться ремонтувати заново через пару років — прослужить вона набагато довше. Проте, повторення якості заводської емалі в домашніх умовах залишається практично нездійсненним завданням.

плюси реставрації:

  • висока якість нового покриття;
  • повне усунення старих дефектів;
  • стійкість акрилу до важких умов експлуатації;
  • зносостійкість;
  • тривалий термін служби;
  • простий догляд за новим покриттям.

Мінуси відновлення ванни:

  • складно якісно виконати власними силами;
  • рідкий акрил коштує дорожче емалі;
  • на кристалізацію нанесеного складу потрібен час.

В цілому ж, якщо реставрацію ви доручите фахівцеві, цей спосіб має всі шанси бути гідним серед інших, розглянутих тут.

Наші філії в Чернівецькій області

Емалювання ванни як спосіб реставрації

Емалюванням ванни називається процес відновлення її лицьового покриття. При тривалій експлуатації або недостатньо дбайливому зверненні воно стирається, покривається нальотом, дряпається, сколюється і так далі. Дефекти неминучі навіть в тих випадках, коли за ванною ретельним чином доглядали. Згодом, все одно, пропадає блиск, з'являється матовість, жовтизна від неякісної води… щоб не купувати нову ванну, можна відновити стару емалюванням. Про це і піде мова в статті.

По-друге, відреставрована ванна це трохи не те ж саме, що нова. Відповідно, розраховувати на занадто тривалий термін служби оновленого покриття не варто. Звичайно, ванну не доведеться ремонтувати заново через пару років — прослужить вона набагато довше. Проте, повторення якості заводської емалі в домашніх умовах залишається практично нездійсненним завданням.

Ціна на послугу Реставрація ванн Чернівці:

Ціна на реставрацію ванн буде залежети від розміру вашої старої ванни, а вона може бути (1,20 \ 1,50 \ 1,70) метра. Також якщо раніше ванна була пофарбована і прийдеться знімати старий шар емалі то прийдеться ще додатково доплатити за роботи по очищенню поверхні.

Приблизно відновлення старої чугунної ванни буде = 2000грн.

Телефон щоб замовити послугу «Реставрація ванн Чернівці»

📞 097-900-21-93

Консультація безкоштовна!

Версия на руском языке - Смотреть