Реставрація ванн на дому без ремонта.

Реставрація ванн Івано-Франківськ - реставрація старих ванн

Через складні умови експлуатації ванна будь-якого типу з плином часу втрачає свій первинний зовнішній вигляд. Навіть якщо ви за нею ретельно і регулярно доглядали, на поверхні, все одно, з'являються неминучі дефекти: потертості, матовість, жовтизна, подряпини, відколи та інші. Вирішується ця проблема двома шляхами - або покупкою нової ванни, або реставрацією наявної. Про другий варіант піде мова в даній статті.

Замовляй вже зараз та обнови свою стару ванну: 📞 097-900-21-93

З 9:00 до 21:00 щоденно.

Емалюванням ванни називається процес відновлення її лицьового покриття. При тривалій експлуатації або недостатньо дбайливому зверненні воно стирається, покривається нальотом, дряпається, сколюється і так далі. Дефекти неминучі навіть в тих випадках, коли за ванною ретельним чином доглядали. Згодом, все одно, пропадає блиск, з'являється матовість, жовтизна від неякісної води... щоб не купувати нову ванну, можна відновити стару емалюванням. Про це і піде мова в статті.

Івано-Франківськ, Калуш, Коломия, Надвірна, Долина, Бурштин, Снятин, Болехів, Галич, Городенка, Косів, Рогатин, Тлумач, Тисмениця, Яремче

Де найкраще роблять реставрацію в Івано-Франківську та області

Ванну яка стерлась зовсім необов'язково викидати. Її цілком реально відреставрувати. Зробити це можна одним з трьох способів — емалюванням, заливкою рідким акрилом, установкою акрилового вкладиша. Перший метод бюджетний, другий трохи складний технологічно, а третій недешевий. Який вибрати, залежить від ряду факторів, включаючи вашу суб'єктивну оцінку доцільності реставрації.

Наші філії в Івано-Франківській області

Реставрація ванн Івано-Франківськ - поговоримо про переваги:

  • доступність — оновлення ванни сьогодні може замовити або виконати своїми силами кожен. І коштує це в багатьох випадках дешевше, ніж покупка нової моделі.
  • вибір способу — про технології емалювання в домашніх умовах розказано трохи нижче.
  • Простота — куди легше і менш трудомістко замовити реставрацію наявної ванни, ніж затівати Капітальний ремонт, що включає Демонтажні, вантажно-розвантажувальні, сантехнічні та інші дорогі і вимагають часу роботи.
  • повне відновлення зовнішнього вигляду — який би спосіб ви не вибрали, відреставрована ванна буде виглядати нічим не гірше, ніж нова. При належному догляді ефект збережеться не один десяток років.
  • усунення дефектів — відколи, подряпини, потертості, матовість, що не видаляється наліт та інше сховається під новою емаллю.
  • бажаний колір — за замовчуванням ванну прийнято робити білосніжною, однак, ніхто не забороняє вибрати більш оригінальний відтінок, відповідно до дизайну ванної кімнати та іншої сантехніки.

Інші переваги, не зазначені в цьому списку, залежать від того, яку технологію відновлення ванни ви віддасте перевагу.

Особливості процедури. У реставрації ванни цим простим способом є три найбільш важливих нюансу. По-перше, не економте на емалі. Вона повинна бути або спеціальної для цих цілей, або хоча б стійкою до перепадів температур і контактів з водою. По-друге, ретельно підготуйте відновлювану поверхню. Якщо вже ви зважилися на емалювання в домашніх умовах, то зважитеся і на сміливу зачистку ванни механічним способом. Завдання-прибрати весь наліт і шар старої емалі, а також зробити поверхню шорсткою, підвищивши тим самим адгезію. По-третє, не поспішайте використовувати оновлену ванну. Дайте нанесеному складу як слід кристалізуватися.

Ціна на послугу Реставрація ванн Івано-Франківськ:

Ціна на реставрацію ванн буде залежети від розміру вашої старої ванни, а вона може бути (1,20 \ 1,50 \ 1,70) метра. Також якщо раніше ванна була пофарбована і прийдеться знімати старий шар емалі то прийдеться ще додатково доплатити за роботи по очищенню поверхні.

Приблизно відновлення старої чугунної ванни буде = 2000грн.

Телефон щоб замовити послугу «Реставрація ванн Івано-Франківськ»

📞 097-900-21-93

Консультація безкоштовна!

Версия на руском языке - Смотреть