Реставрация ванн на дому без ремонта.

Реставрація ванн Рівне

Один з найпопулярніших методів відновлення ванни, яким повсюдно користуються професіонали. Полягає в нанесенні на лицьову частину ванни рідкого акрилу. Протягом декількох годин склад застигає і кристалізується. В результаті реставрації ванни в Рівному поверхня сантехніки стає, як нова — з'являється блиск, чистота, гладкість, а також відсутні дефекти. Крім того, технологія «наливна ванна» має ряд додаткових переваг. Зокрема, відновлення сприятливо позначиться на звуко-і теплоізоляційних характеристиках, підвищиться зносостійкість, збільшиться ресурс.

найголовніше, в порівнянні з традиційним емалюванням рідкий акрил не видає стійкого неприємного запаху і дуже швидко твердне. Як показує практика, вже через 7-10 годин оновленої ванній можна повноцінно користуватися. Знову ж таки, це набагато простіше, швидше і дешевше, ніж заміна сантехніки з усіма витікаючими клопотами.

Замовляй вже зараз та обнови свою стару ванну: 📞 097-900-21-93

З 9:00 до 21:00 щоденно.

Рівне, Дубно, Вараш, Острог, Березне, Дубровиця, Здолбунів, Корець, Костопіль, Радивилів, Сарни, Володимирець, Млинів, Квасилів, Клевань, Зарічне, Корець, Рокитне, Гоща, Клесів, Степань.

Реставрація ванн Рівне - як замовити реставрацію ванни

Щоб замовити реставрацію ванни в Рівному одним з вищеописаних способів, зверніться в нашу компанію. Зателефонуйте за вказаним номером телефону або зв'яжіться з ними будь-яким іншим способом, наданим в розділі «Контакти». Попередня консультація, відповіді на поширені запитання, розрахунок вартості реставрації — надається нашим фахівцем безкоштовно в телефонному режимі. Можливий виїзд майстра для складання максимально точної оцінки кошторису на місці.

Контакти майстрів-реставраторів у Рівному щоб реставрувати стару ванну:

Технологія з нанесення рідкого акрилу

  1. Позбавляємося від старого покриття ванної за допомогою абразиву в будь-якому вигляді. Шліфмашинка або наждачка чудово підійдуть. Робимо це тому що адгезія акрилу сильно залежить від шорсткості поверхні.
  2. Очищення поверхні від забруднень і її знежирення.
  3. Налив акрилу починаючи з далекого борту, а в разі кутовий ванни з далекого кута. Залежно від шару акрилу оновленої відновленої ванній можна користуватися через 20-28 годин.

Відновлення ванни в Рівному

Такий елемент сантехніки, як ванна — розрахований на багаторічну експлуатацію без заміни. Як правило, при належному догляді її вистачає на кілька поколінь. Єдина проблема, з якою стикаються практично всі користувачі — це природний знос захисно-декоративного шару емалі. Він стирається, покривається подряпинами, сколами, тріщинами. Ванна починає виглядати малопривабливо, нею не дуже приємно користуватися, і її хочеться просто замінити.

Наші філії в Рівненській області

Ціна на послугу Реставрація ванн Рівне:

Ціна на реставрацію ванн буде залежети від розміру вашої старої ванни, а вона може бути (1,20 \ 1,50 \ 1,70) метра. Також якщо раніше ванна була пофарбована і прийдеться знімати старий шар емалі то прийдеться ще додатково доплатити за роботи по очищенню поверхні.

Приблизно відновлення старої чугунної ванни буде = 2000грн.

Переваги професійної реставрації в Рівному методом "наливна ванна"

Пропонуємо більш детально познайомитися з перевагами, які дає технологія реставрації рідким акрилом:

  • повне видалення дефектів. Одним з ключових переваг наливного методу відновлення є усунення подряпин, відколів та інших пошкоджень, які є на будь-якій ванні, експлуатованої тривалий час. Абсолютно всі дефекти будуть приховані під шаром затверділого акрилу, і ваша ванна знову засяє, як нова.
  • не потрібно міняти ванну. Капітальна Заміна ванни пов'язана з багатьма труднощами і дорогими витратами. Крім того, далеко не всі хочуть позбавлятися від ванни тільки тому, що на ній зносилося декоративно-захисне покриття. Сама чаша ще може прослужити не один десяток років . Досить тільки оновити зовнішній вигляд.
  • можливість вибрати колір. Класика у вигляді білих ванн вписується далеко не в усі сучасні дизайнерські рішення. Наявність оригінальних кольорів і текстур у ванній кімнаті робить білий колір просто недоречним. З рідким акрилом ця проблема повністю вирішувана. До складу досить додати бажаний колір, і ваша ванна буде

Телефон щоб замовити послугу «Реставрація ванн Рівне»

📞 097-900-21-93

Консультація безкоштовна!

Версия на руском языке - Смотреть