Установка акрилового вкладиша професійно!

Ванна у ванні

З часом будь-яка ванна набуває неприємного жовтуватого відтінку, з'являються подряпини, руйнується і відколюється емаль. Що ж робити? Демонтаж? Заміру? А, отже, ремонт? Ні, тільки не ремонт!

Луцьк, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород, Вінниця, Львів, Хмельницький, Харків, Київ, Дніпропетровск, Запоріжжя, Одеса, Черкасси, Полтава, Кропивницький, Миколаїв

і це факт! Не кожен господар готовий до повної заміни і випливає в слідстві ремонту, тому багато і вибирають реставрацію сантехнічного вироби. Сучасні компанії, і ми в тому числі, пропонуємо різні способи і технології для відновлення, залишається лише підібрати прийнятний варіант і викликати фахівця для здійснення роботи.

сьогодні, дуже популярна Реставрація методом"Ванна у ванні". При такій технології в старій ванні розміщується (наклеюється) акриловий вкладиш, він, безумовно, повністю відповідає розміру і збігається з зливними отворами. Акрилова вставка в ванну-це надійний метод реставрації, так як ванна-вкладиш виготовляється на заводі, і виробник несе відповідальність за якість і довговічність виробу.

Ремонт ванни за допомогою акрилового вкладиша – «Ванна в Ванну» повинен проводити досвідчений фахівець, це гарантує точність і надійність установки. Від неякісно і некваліфіковано виконаної роботи ванна-вставка перейде в непридатність, акриловий вкладиш буде демонтований.

Установка акрилового вкладиша абсолютно герметична. Акрилові Вкладиші у ванну встановлюються і закріплюються за допомогою двокомпонентної монтажної піни, що не дає обсягу розширення і збільшує тривалу експлуатацію. Він повністю покриває стару ванну до самих країв і має напуски на борту 50мм - це виглядає дуже естетично і красиво.

такий спосіб реставрації займає не кілька годин, а ванною можна повноцінно користуватися вже на наступну добу, на відміну від інших методів, де для висихання покриття потрібно набагато більший термін.

Ванна у ванні

акрилова вставка відмінно зберігає тепло, тому любителі повалятися у ванні обов'язково оцінять таку суттєву перевагу. До того ж акрил має підвищену міцність і дуже простий у догляді, його можна мити будь-якими миючими засобами по догляду за посудом. Він стійкий до різних температурних режимів, піддається впливу шліфування і полірування, і не піддається корозії і має антибактеріальний ефект.

Одним словом, Вам не потрібно прикладати ніяких зусиль, достатньо залишити заявку і ми надамо вам досвідченого фахівця, і така реставрація ванни пройде легко і комфортно. Швидкий, надійний і довговічний метод "Ванна у ванні" протягом багатьох років буде радувати сліпучою білизною і відмінною міцністю.

Розміри ванни, різні кольори (біла, блакитна, рожева, салатова)

Вартість доставкою та уставкою

Довжина ванни - 1,5 метра

5.500грн.

Довжина ванни - 1,7 метра

5.500грн.

Монтаж багетного уголка (с учетом материала)

Договорная

Доставка по місту

Бесплатно

Подрезка вкладыша

Бесплатно

Доставка в пригород

 Договорная


Ванна у ванні-це нова ванна за 2 години.

Ванна після...

Ванна після...

Ванна в ванне

Телефон щоб замовити послугу «Реставрація ванн»

📞 097-900-21-93

Консультація безкоштовна!