нанесення рідкого акрилу - метод" Наливна ванна " від професіоналів.

Наливна ванна

Наливна ванна (склопластик) – що це таке?

Наливная ванна (стеклопластик)Наливна ванна (склопластик) – це ремонт ванни, відновлення ванни з використанням, принципово нових термостійких полімерних матеріалів. Метод "наливна ванна" - сам по собі вже є революційним проривом в послузі реставрація ванн, а відновлення ванн за методом "наливна ванна" з впровадженням абсолютно нових конструктивних матеріалів FIBERGLASS (склопластик), співмірно нанотехнологічним досягненням в послузі ремонт ванн.

реставрація ванни , виконана за методом "наливна ванна" з використанням композиційного матеріалу фіберглас з армуючим затверджувачем, не має аналогів і не володіє недоліками у відновлення ванн.

Луцьк, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород, Вінниця, Львів, Хмельницький, Харків, Київ, Дніпропетровск, Запоріжжя, Одеса, Черкасси, Полтава, Кропивницький, Миколаїв

Реставрація акрилових ванн - покриття акрилових ванн рідким акрилів можливо тільки методом наливна ванна з використанням матеріалу рідкий пластик, ніякий інший матеріал не сумісний з акриловою поверхнею, тільки рідкий пластик.

Наливна ванна FIBERGLASS , що має в своїй основі рідкий пластик, однозначно є найоптимальнішим матеріалом для суцільнолитих купольних форм і конструкцій, що є невід'ємною частиною оновлення поверхні акрилових ванн в області реставрація ванни при покритті ванни за методом наливна ванна.

Наливна ванна як метод реставрації ванни застосуємо до всіх типів і розмірів ванн. Методом "наливна ванна" виконується: наливна ванна акрилових ванн, ремонт чавунних ванн, Реставрація металевих ванн, реставрація ванни фаянсової і реставрація керамічних умивальників.

рідкий пластик – рідкий акрил у фінальній частині своєї кристалізації набуває бездоганно дивовижно глянсову гладь поверхні ванни. Наливна ванна в слідстві виконаної роботи набуває антибактеріальні властивості.

Матеріал НАЛИВНА ВАННА (склопластик), застосовуваний в методі "наливна ванна" широко застосовується при будівництві морських суден, яхт і човнів, а так само в будівництві літаків і космічної техніки, – де найвищі вимоги до зносостійкості і довговічності.

відреставрованій ванні за методом "наливна ванна"властива:

 Наливна ванна  (склопластик)

  • низька теплопровідність
  • висока міцність
  • біологічна стійкість
  • зносостійкість
  • атмосферостійкість
  • вологостійкість

Ремонт ванни з використанням прогресивного методу відновлення поверхні ванни методом Наливна ванна є самим виправданим і безперечно найнадійнішим способом відновлення ванни.

Наименования покрытия

Цена

Наливная ванна – ремонт ванны полимером FIBERGLASS (ФиберГласс)

Остерегайтесь подделок! Ознакомьтесь, как выглядит оригинальный материал!

уточняйте по телефону

Наливная ванна – Наливным Акрилом PLASTALL - OPABREC

Остерегайтесь фальсифицированных материалов! Ознакомьтесь как выглядит оригинальная упаковка и материал!

уточняйте по телефону

Наливная ванна – реставрация акриловой ванны

Договорная

Наливная ванна - дополнительные услуги

 

Ванна до этого покрывалась полимерной эмалью

+ 100

Выезд специалиста за город в ближайший пригород/ более 50 км

+ 50 грн. /договорная

Демонтаж старого сифона

БЕСПЛАТНО

Установка нового сифона

150 грн.

Экран под ванну с установкой

300 грн.


Стан ванни для нас не є проблематичним,
за кілька годин Ваша ванна буде як нова...

Ванна до...

Ванна после...

Наливная ванна FIBERGLASS (стеклопластик)

Наливная ванна FIBERGLASS (стеклопластик)

Ціна на послугу Реставрація ванн:

Ціна на реставрацію ванн буде залежети від розміру вашої старої ванни, а вона може бути (1,20 \ 1,50 \ 1,70) метра. Також якщо раніше ванна була пофарбована і прийдеться знімати старий шар емалі то прийдеться ще додатково доплатити за роботи по очищенню поверхні.

Приблизно відновлення старої чугунної ванни буде = 2000грн.

Телефон щоб замовити послугу «Реставрація ванн»

📞 097-900-21-93

Консультація безкоштовна!