Найкращий наливний акрил Keramokrill

Рідкий Акрил "Керамокрілл"!

рідкий Акрил КерамокрилРідкий акрил «Керамокрілл» – це дуже стійка емаль, яка може витримувати механічні дії, стійка перед забрудненнями та іржею.

існують різні виробники емалі для ванн. Матеріали різних фірм характеризуються різним складом, відтінком і часом затвердіння. Найчастіше компанія яка виробляє матереал для реставрації ванн пропонують емаль-акрил з терміном застигання - 4 доби. Рідкому акрилу за новою прогресивною технологією "КерамоКрилл" для повного затвердіння достатньо 36 годин! Матеріал виготовляється за ГОСТ ІСО 9001: 2001 і ГОСТ РВ 15.002-2003. Для виробництва цього сучасного матеріалу застосовують сировину таких виробників, як: Du Pont (Франція), Dow і Byk Chemie (Німеччина) і деяких інших заводів-виготовлювачів.

якщо раптом сталося так, що ванна вимагає ремонту через втрату задовільного зовнішнього вигляду, а поміняти її на нову досить затратно і не бажано-реставрація ванн саме рідким акрилом по найбільш актуальному і сучасному методу "наливна ванна" відмінне рішення для Вас!

Де купити акрил Keramokrill?

Офіційний магазин акрилу.

Офіційний сайт.


Луцьк, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Ужгород, Вінниця, Львів, Хмельницький, Харків, Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Одеса, Черкаси, Полтава, Кропивницький, Миколаїв

крім термінів сушіння 36 годин у рідкого акрилу "Керамокрил" є і ряд інших переваг:

  • Колір - абсолютно білосніжний.
  • Запах даного матеріалу зведений до мінімуму.
  • матеріал легко перемішується і просто наноситься, з плином часу на ньому не з'являється жовтизна. після застосування матеріалу не з'являється патьоків.
  • рідкий Акрил термостійкий, екологічно безпечний, миється звичайним милом, не жовтіє від часу.
  • витрати нижче, ніж придбання нової ванни . не вимагає демонтаж старої ванни і комунікацій.

Наливний акрил Keramokrill

Як би добре ми не доглядали за нашою ванною, якими б миючими і очисними засобами не користувалися, з часом ванна покривається іржею, сколами і тріщинами, «відмити» які абсолютно точно неможливо. Тоді постає питання-шукати і встановлювати нову ванну? Зараз це дуже дорого і незручно. Необхідно демонтувати стару ванну (від'єднати трубу, відбити кахель по краях), витягнути її з ванної кімнати: маленький простір для розвороту, вузькі двері, але ж вага її не маленький. Потім необхідно купити, привезти, внести у вузьке-маленький простір і нарешті встановити нову ванну, підвести слив.

але є другий варіант-оновлення ванни. При цьому, якщо ви вибираєте метод «наливна ванна» рідким акрилом, всі перераховані вище труднощі відпадають самі собою.

рідкий акрил – це необхідний на ринку ремонту ванн матеріал, який створюється на основі високоякісної імпортної сировини. Унікальна формула з'єднання і високий вміст нелетких речовин – це складова частина забезпечення надійності і міцності одержуваної в результаті емалі.

Професійна реставрація ванни від vana.com.ua

матеріал екологічно чистий. Не випаровує токсичних речовин абсолютно нешкідливий і безпечний для всієї вашої родини!!!

коротко процедура відновлення відбувається наступним чином: на робочу поверхню наноситься тонкий шар рідкого акрилу. Головне розуміти, що демонтаж ванни виробляти не потрібно.

рідкий акрил при нанесенні повільно стікає вниз на дно, залишаючи за собою ідеально рівний і глянсовий шар без патьоків і розлучень товщиною в кілька міліметрів, повторюючи всі вигини ванни і заповнюючи всі тріщини і відколи. В кінцевому підсумку товщина шару на ванні досягає до 6 мм.

створена таким способом "плівка" товщиною лише в кілька міліметрів здатна витримувати умови інтенсивної експлуатації. Термін служби такого покриття понад 15 років. Іншою перевагою використання матеріалу рідкий Акрил є його економічність. Для нанесення його замість старого покриття ванни, необхідно виділити годину-півтори свого часу. Після чого має пройти два-три дні, щоб відновлюється виріб висохло і стало готове заново виконувати свої прямі обов'язки, а саме, доставляти своєму господареві задоволення. Така Сантехніка приємно виділяється завдяки легкому глянцю, стійкості до хімічних впливів і ідеальному Рівному кольору.

технологія «КерамоКрілл» – це легкий шлях до того, щоб отримати абсолютно нову сантехніку «за півціни» (а в деяких випадках і за третину). Характеристики такої моделі фактично нічим не відрізняються від чавунних і сталевих зразків, які емалюються в заводських умовах.

рідкий акрил відрізняється низькою теплопровідністю. Тому за 30 хвилин температура води опускається лише на градус. Чавунні ж вироби втрачають один градус тепла води всього за 3 хвилини. Також чавунні моделі навіть елітного класу іноді грішать нерівностями лиття. Це призводить до того, що емаль покриває і посилює такі недоліки, чого не можна сказати про процесі відновлення поверхонь за методом "КерамоКрилл" . Наливний акрил, в такому випадку, лягає ідеально, без всяких проблем.

Нова наливна ванна виглядає бездоганно, однак, якщо на стінках з'являться смуги, як би з бруду, від частого тертя губкою з абразивами, ванна може втратити колишню красу. Тому, радимо виріб очищати за допомогою звичайного мильного розчину. В такому випадку, збережуться заявлені експлуатаційні характеристики.

резюмуючи вищесказане: покриття ванни рідким акрилом - це відмінний спосіб без зайвих витрат часу і коштів на демонтаж старої сантехніки, підведення нових комунікацій і безладу в кімнаті отримати красиву ванну, яка своїми характеристиками безперечно виграє у оригінальних зразків чавунних, сталевих ванн, покритих заводською емаллю.

придбати рідкий Акрил ви можете у нас, для цього перейдіть за цим посиланням.

Телефон щоб замовити акрил:

📞 097-900-21-93

Консультація безкоштовна!