Реставрація ванн від професіоналів.

Інструкція як користуватись реставрованою ванною?

Телефон щоб замовити реставрацыю ванни:

📞 097-900-21-93

Консультація безкоштовна!

Інструкція користувача

Щоб уникнути відколів покриття виключити удари предметами по поверхні ванни. Під час прання із застосуванням таза користуйтеся гумовим килимком під дно таза. Не рекомендується застосовувати абразивні пасти і сильнодіючі хімікати для чищення ванни. Користуйтеся засобами, рекомендованими для миття ванн або миючими засобами які ви застосовуєте на кухні(Кухонні миючі засоби). Намагайтеся не запускати поверхню ванни, регулярно мийте її.

При дотриманні нескладних заходів по догляду, ванна прослужить до 15 років!!!

Дубно, Вараш, Острог, Березне, Дубровиця, Здолбунів, Корець, Костопіль, Радивилів, Сарни, Володимирець, Млинів, Квасилів, Клевань, Зарічне, Корець, Рокитне, Гоща, Клесів, Степань.

 Інструкція користувача

Догляд за наливною ванною з нанесеними литтєвим акрилом

Рідкий пластик в застиглому вигляді - більш стійке до можливих пошкоджень поверхневого покриття ванни, ніж акриловий вкладиш або нанесена емаль. Однак потрібно враховувати, що відтворити в умовах ванної кімнати міської квартири промисловий процес емалювання неможливо в принципі, але дане покриття близько до нього. А якщо враховувати той факт якої якості сьогодні продаються ванни (металеві ванни будь-якого виробника, чавунні і акрилові ванни китайського виробництва), то отримане покриття в багатьох технічних аспектах перевершує нові дешеві ванни. Наливна ванна легко миється простим пральним порошком, рідким миючим засобом для миття посуду нанесеним на поролонову губку заздалегідь змочену у воді.

Догляд за ванною з акриловим вкладишем

Ванна з акриловим вкладишем вимагає певного догляду. Перш за все, потрібно розуміти, що акрил, при всіх своїх достоїнствах, досить легко дряпається, відколюється і пробивається, аж до наскрізних тріщин. Так що не можна упускати в відновлену таким способом ванну предмети важкі або з гострими краями. Для очищення акрилового покриття Неприпустимо використання миючих засобів, що включають до складу абразивні частинки або агресивні хімічні реагенти. Дотримуватися цього правила зовсім не так складно, як може здатися, оскільки до гладкої поверхні вкладиша бруд абсолютно не пристає. Так що неагресивних рідких миючих засобів виявляється цілком достатньо. Можна для цих цілей використовувати, наприклад, мило або рідина для миття посуду і звичайну м'яку губку. Користуватися вантузом в даному випадку також не рекомендується, а якщо бути більш точним, то забороняється.

Догляд за ванною з відновленою емаллю

Ванна, відреставрована з використання емалевого покриття - це найдешевший (соціальний) метод реставрації ванн. І саме по собі покриття є самим делікатне і вимагає до себе щадного ставлення. Реставрація ванни виконується двокомпонентними емалями, які наносяться, і сохнуть при кімнатній температурі, в результаті вийшло покриття багато в чому відрізняється від заводської емалі. Відновлену емаль Категорично забороняється чистити абразивами засобами і нанесена емаль не сприймає вплив побутової хімії. Таке покриття, зрозуміло, може постраждати від гарячої води, отже, виливання окропу загрожує для емалевого покриття ванни. Для очищення можна використовувати губку або м'яку щітку. Відновлену емаль необхідно берегти від можливої появи відколів, тобто не упускати в ванну важкі предмети, особливо — металеві. Захисні властивості покриття погіршить не тільки скол, але навіть і невелика тріщина. Загалом, і в цілому емальоване покриття, вимагає до себе дбайливого ставлення.

Ціна на послугу Реставрація ванн Івано-Франківськ:

Ціна на реставрацію ванн буде залежети від розміру вашої старої ванни, а вона може бути (1,20 \ 1,50 \ 1,70) метра. Також якщо раніше ванна була пофарбована і прийдеться знімати старий шар емалі то прийдеться ще додатково доплатити за роботи по очищенню поверхні.

Приблизно відновлення старої чугунної ванни буде = 2000грн.

Телефон щоб замовити послугу

📞 097-900-21-93

Консультація безкоштовна!