Реставрація ванн Герца на дому без ремонта.

Реставрація ванн Герца - vana.com.ua

Замовляй вже зараз та обнови свою стару ванну: 📞 097-900-21-93

З 9:00 до 21:00 щоденно.

Куди більш вигідним і довговічним способом реставрації ванни є відновлення акрилом. Ця технологія дозволяє повністю і надовго прибрати абсолютно всі дефекти, включаючи подряпини, потертості, плями, матовість. Після реставрації акрилом ваша ванна буде виглядати не гірше нової, колір буде приємним і без сторонніх вкраплень від ремкомплектів в Герці.

 

Реставрація ванн Герца на дому без ремонту, пилу та зносу старої плитки. Наливна ванна - відновлення старої емалі

Існує три способи капітальної реставрації чавунної ванни:

  1. Звичайна фарбування.
  2. Відновлення рідким акрилом.
  3. Установка акрилового вкладиша.

Реставрація чавунних ванн

Чавунні ванни відрізняються численними перевагами, одним з яких є неперевершена довговічність. Матеріал цей досить складно пошкодити, завдяки чому Сантехніка служить своїм власникам десятиліттями. Єдине "слабке місце" чавунної ванни — заводська емаль. Згодом вона втрачає блиск і білизну, покривається вапняним нальотом, сколами, тріщинами, павутиною подряпин, набуває незрозумілий відтінок і непрезентабельний вигляд. Щоб вирішити цю проблему, не купуючи нової ванни, і не викидаючи річ, зроблену на століття — досить виконати реставрацію.

Підготовка чавунної ванни до реставрації

Перед відновленням будь-яким з описаних нижче способів чавунну ванну слід ретельно підготувати. Процедура полягає в зачистці зношеної поверхні з метою видалити абсолютно весь наліт і відвалюється емаль. Додатково варто обробити місця зі сколами, так як в них напевно є корозія. На останньому етапі підготовки робоча поверхня ванни миється, висушується і знежирюється.

Ціна на послугу Реставрація ванн Герца:

Ціна на реставрацію ванн буде залежети від розміру вашої старої ванни, а вона може бути (1,20 \ 1,50 \ 1,70) метра. Також якщо раніше ванна була пофарбована і прийдеться знімати старий шар емалі то прийдеться ще додатково доплатити за роботи по очищенню поверхні.

Приблизно відновлення старої чугунної ванни буде = 2000грн.

Телефон щоб замовити послугу «Реставрація ванн в Чернівцях та Герца»

📞 097-900-21-93

Консультація безкоштовна!