Реставрація ванн Бережани на дому без ремонта.

Реставрація ванн Бережани - vana.com.ua

Замовляй вже зараз та обнови свою стару ванну: 📞 097-900-21-93

З 9:00 до 21:00 щоденно.

Переваги професійної реставрації методом наливна ванна

* Приємні тактильні відчуття. Заводська емаль не дуже приємна навпомацки, холодна і так далі. Кристалізований акрил, за своєю суттю, є чимось нагадує пластик. Відповідно, торкатися до нього куди більш приємно, ніж до холодної і грубої емалі. Особливо, якщо вона ще й порядком зношена часом.

* Підвищення теплової інерційності. Найбільш яскраво ця проблема знайома власникам сталевих ванн. Вони дуже погано тримають тепло, через що гаряча вода, налита для процедур, вкрай швидко остигає. Шар рідкого акрилу збільшує теплоємність будь-якої ванни, завдяки чому приймати процедури можна набагато довше.

* Усунення заводських нерівностей. Досить часто при покупці недорогий ванни в Вижниці можна зіткнутися з заводськими дефектами декоративно-захисного покриття. На ньому можуть спостерігатися нерівності, перепади, ефект «хвилі» і так далі. Реставрація за допомогою рідкого акрилу або вкладиша на 100% вирішує і цю проблему. Після відновлення поверхня ванни буде ідеально рівною, як це і повинно бути.

На ряду з цими перевагами "наливна ванна" - це відсутність важко видаляються нальотів, неприємних запахів, корозії, цвілі і грибка. Акрил, на відміну від емалі, не так «боїться» механічних навантажень, ударів, недбалого догляду та інших факторів. Завдяки підвищеній зносостійкості ваша "наливна ванна" багато років збереже стан нової, її не доведеться міняти або ремонтувати в найближчому майбутньому.

Реставрація ванн Бережани на дому без ремонту, пилу та зносу старої плитки. Наливна ванна - відновлення старої емалі

«Ванна в ванну»

Ще більш професійним методом відновлення ванни в Україні вважається ця технологія. Називається вона або ванна в ванну, або установка акрилового вкладиша (листа). Суть реставрації вкрай проста. Під розміри і форми вашої ванни підбирається готовий акриловий вкладиш, який встановлюється на силікон. Він в точності копіює всі вигини чаші, утворюючи готову до експлуатації поверхню. Якщо ваша ванна має нестандартну форму або особливі розміри, вкладиш без проблем виготовляється під замовлення в індивідуальному порядку.

Перевага:

* кращий спосіб реставрації;

* довго служить;

* висока стійкість до зносу;

* презентабельний зовнішній вигляд;

* простота догляду;

* приємні тактильні відчуття;

* можливість вибрати оригінальний колір.

Технологія "ванна в ванну" зазвичай обходиться дорожче, ніж застосування рідкого акрилу, що і є недоліком. Крім того, на відміну від наливного методу, ванну з тільки що встановленим вкладишем не можна буде використовувати протягом 7-10 годин. Цей час необхідно для висихання складу під акрилом.

Ціна на послугу Реставрація ванн Бережани:

Ціна на реставрацію ванн буде залежети від розміру вашої старої ванни, а вона може бути (1,20 \ 1,50 \ 1,70) метра. Також якщо раніше ванна була пофарбована і прийдеться знімати старий шар емалі то прийдеться ще додатково доплатити за роботи по очищенню поверхні.

Приблизно відновлення старої чугунної ванни буде = 2000грн.

Телефон щоб замовити послугу «Реставрація ванн в Чернівцях та Бережани»

📞 097-900-21-93

Консультація безкоштовна!