Реставрація ванн Заставна на дому без ремонта.

Реставрація ванн Заставна - vana.com.ua

Замовляй вже зараз та обнови свою стару ванну: 📞 097-900-21-93

З 9:00 до 21:00 щоденно.

Пропонуємо більш детально познайомитися з перевагами, які дає технологія реставрації рідким акрилом:

* Повне видалення дефектів. Одним з ключових переваг наливного методу відновлення є усунення подряпин, відколів та інших пошкоджень, які є на будь-якій ванні, експлуатованої тривалий час. Абсолютно всі дефекти будуть приховані під шаром затверділого акрилу, і ваша ванна знову засяє, як нова.

* Не потрібно міняти ванну. Капітальна Заміна ванни в Заставні пов'язана з багатьма труднощами і дорогими витратами. Крім того, далеко не всі хочуть позбавлятися від ванни тільки тому, що на ній зносилося декоративно-захисне покриття. Сама чаша - ще може прослужити не один десяток років. Досить тільки оновити зовнішній вигляд.

* Можливість вибрати колір. Класика у вигляді білих ванн вписується далеко не в усі сучасні дизайнерські рішення. Наявність оригінальних кольорів і текстур у ванній кімнаті робить білий колір просто недоречним. З рідким акрилом ця проблема повністю вирішувана. До складу досить додати бажаний колір, і ваша ванна буде такого кольору, який подобається саме вам. Відтінок можна підібрати як під існуючий інтер'єр, так і під новий, який тільки планується в найближчому майбутньому.

* Поліпшення звукоізоляції. Шум падаючої на емальовану поверхню сталевої ванни, звичайно, не критичний. Однак без нього набагато краще і комфортніше. Акриловий шар-мінімізує цей недолік класичних ванн. Після реставрації наповнення ванни водою або прийняття душу більше не буде заважати вашим домочадцям і сусідам.

Реставрація ванн Заставна на дому без ремонту, пилу та зносу старої плитки. Наливна ванна - відновлення старої емалі

Які ванни можна реставрувати наливним методом

Однією з переваг професійної реставрації ванн рідким акрилом є універсальність. Ця технологія дозволяє повернути до життя практично будь-який сантехнічний виріб, включаючи не тільки ванни, але і душові піддони. При цьому, абсолютно неважливо, з якого матеріалу виготовлена ванна — сталі або чавуну. За допомогою рідкого акрилу можна реставрувати все, що покрито заводською емаллю.

Не має значення також і загальний стан вашої ванни. Навіть якщо на ній є серйозні дефекти — глибокі подряпини, великі відколи, тріщини — наливний метод дозволяє повністю усунути їх. Більш того, наскрізні діри, які виникли в результаті механічних пошкоджень або впливу багаторічної корозії, теж не проблема для рідкого акрилу.

Відреставрувати можна далеко не тільки стандартні ванни зі сталі і чавуну. Метод "наливна ванна" дозволяє відновити ванни типу "джакузі", масажні та інші різновиди.

 

 Як замовити реставрацію ванни в Україні

Щоб замовити реставрацію ванни в Україні одним з вищеописаних способів, зверніться в нашу компанію в Заставні. Зателефонуйте за вказаним номером телефону або зв'яжіться з ними будь-яким іншим способом, наданим в розділі «Контакти». Попередня консультація, відповіді на поширені запитання, розрахунок вартості реставрації — надається нашим фахівцем безкоштовно в телефонному режимі. Можливий виїзд майстра для складання максимально точної оцінки кошторису на місці.

Ціна на послугу Реставрація ванн Заставна:

Ціна на реставрацію ванн буде залежети від розміру вашої старої ванни, а вона може бути (1,20 \ 1,50 \ 1,70) метра. Також якщо раніше ванна була пофарбована і прийдеться знімати старий шар емалі то прийдеться ще додатково доплатити за роботи по очищенню поверхні.

Приблизно відновлення старої чугунної ванни буде = 2000грн.

Телефон щоб замовити послугу «Реставрація ванн в Чернівцях та Заставна»

📞 097-900-21-93

Консультація безкоштовна!