Реставрація ванн на дому без ремонта.

Реставрація ванн Хмельницький - реставрація старих ванн

Суть технології реставрація ванн Хмельницький проста і зрозуміла - лицьова поверхня ванни покривається спеціальним акрилом - емаллю. Такі сьогодні продаються за доступною ціною. Звичайно, в домашніх умовах повторити повноцінно заводський процес емалювання не вийде. Але відновити презентабельність, а також видалити наявні дефекти на кілька років вперед — можна цілком.

Замовляй вже зараз та обнови свою стару ванну: 📞 097-900-21-93

З 9:00 до 21:00 щоденно.

Особливості процедури. У реставрації ванни цим простим способом є три найбільш важливих нюансу. По-перше, не економте на емалі. Вона повинна бути або спеціальної для цих цілей, або хоча б стійкою до перепадів температур і контактів з водою. По-друге, ретельно підготуйте відновлювану поверхню. Якщо вже ви зважилися на емалювання в домашніх умовах, то зважитеся і на сміливу зачистку ванни механічним способом. Завдання — прибрати весь наліт і шар старої емалі, а також зробити поверхню шорсткою, підвищивши тим самим адгезію. По-третє, не поспішайте використовувати оновлену ванну. Дайте нанесеному складу як слід кристалізуватися.

Кам'янець-Подільський, Нетішин, Славута, Старокостянтинів, Городок, Шепетівка / Волочиськ, Деражня, Дунаївці, Ізяслав, Красилів, Полонне, Меджибіж, Сатанів, Теофіполь, Чемерівці, Нова Ушиця, Ярмолинці

Ванну яка стерлась зовсім необов'язково викидати. Її цілком реально відреставрувати. Зробити це можна одним з трьох способів — емалюванням, заливкою рідким акрилом, установкою акрилового вкладиша. Перший метод бюджетний, другий трохи складний технологічно, а третій недешевий. Який вибрати, залежить від ряду факторів, включаючи вашу суб'єктивну оцінку доцільності реставрації.

Реставрація ванн Хмельницький:

Переваги Реставрації:

  • доступність;
  • невеликі витрати на матеріали;
  • можна виконати своїми силами;
  • хороший результат при належному підході до справи.

В цілому, цей спосіб цілком прийнятний, якщо вам потрібен самий бюджетний спосіб реставрації ванни. Однак слід пам'ятати про те, що нанесена вами емаль буде відрізнятися за якістю і міцності від заводської.

Ціна на послугу Реставрація ванн Хмельницький:

Ціна на реставрацію ванн буде залежети від розміру вашої старої ванни, а вона може бути (1,20 \ 1,50 \ 1,70) метра. Також якщо раніше ванна була пофарбована і прийдеться знімати старий шар емалі то прийдеться ще додатково доплатити за роботи по очищенню поверхні.

Приблизно відновлення старої чугунної ванни буде = 2000грн.

Телефон щоб замовити послугу «Реставрація ванн Хмельницький»

📞 097-900-21-93

Консультація безкоштовна!

Версия на руском языке - Смотреть