Реставрація ванн на дому без ремонта.

Реставрація ванн Хмельницький - реставрація старих ванн

Суть технології реставрація ванн Хмельницький проста і зрозуміла - лицьова поверхня ванни покривається спеціальним акрилом - емаллю. Такі сьогодні продаються за доступною ціною. Звичайно, в домашніх умовах повторити повноцінно заводський процес емалювання не вийде. Але відновити презентабельність, а також видалити наявні дефекти на кілька років вперед — можна цілком.

Замовляй вже зараз та обнови свою стару ванну: 📞 097-900-21-93

З 9:00 до 21:00 щоденно.

Особливості процедури. У реставрації ванни цим простим способом є три найбільш важливих нюансу. По-перше, не економте на емалі. Вона повинна бути або спеціальної для цих цілей, або хоча б стійкою до перепадів температур і контактів з водою. По-друге, ретельно підготуйте відновлювану поверхню. Якщо вже ви зважилися на емалювання в домашніх умовах, то зважитеся і на сміливу зачистку ванни механічним способом. Завдання — прибрати весь наліт і шар старої емалі, а також зробити поверхню шорсткою, підвищивши тим самим адгезію. По-третє, не поспішайте використовувати оновлену ванну. Дайте нанесеному складу як слід кристалізуватися.

Кам'янець-Подільський, Нетішин, Славута, Старокостянтинів, Городок, Шепетівка / Волочиськ, Деражня, Дунаївці, Ізяслав, Красилів, Полонне, Меджибіж, Сатанів, Теофіполь, Чемерівці, Нова Ушиця, Ярмолинці

Контакти для замовлення реставрації старих ванн у Хмельницькому:

Наливна Реставрація Керамокріллом - метод, який полягає в покритті внутрішньої частини чаші рідким акрилом. Попередньо потрібно ошкурить робочу поверхню, знежирити і нанести емаль способом наливу. Рідкий акрил - саморазравнивающийся матеріал, який під впливом власної маси заповнює всі мікротріщини, створюючи міцний зовнішній шар.


Ви можете всього цього уникнути, вибравши рідкий акрил для ванни "KeramoKrill". Термін служби акрилового покриття до 15 років.
Якщо ванна стала шорстка,втратила колір і блиск, є тріщини, не турбуйтеся, майстер відновить колишній колір і блиск всього за 3 години і вона вас буде радувати ще довгі роки.


Завдяки реставрації у Хмельницькому, та Хмельницькій області, ванна перетворюється, виходить красивою, сучасною, глянсовою.
Keramokrill - рідкий акрил для реставрації ванн - матеріал екологічно чистий і безпечний. Термін служби акрилу при використанні правильних чистячих засобів 10-15 років.

Вибір кольору акрилу. При необхідності замінимо сифон (слив, перелив). Якщо ванна вже реставрувалася, зачистимо від старого покриття.

Ванну яка стерлась зовсім необов'язково викидати. Її цілком реально відреставрувати. Зробити це можна одним з трьох способів — емалюванням, заливкою рідким акрилом, установкою акрилового вкладиша. Перший метод бюджетний, другий трохи складний технологічно, а третій недешевий. Який вибрати, залежить від ряду факторів, включаючи вашу суб'єктивну оцінку доцільності реставрації.

Реставрація ванн Хмельницький:

Переваги Реставрації:

  • доступність;
  • невеликі витрати на матеріали;
  • можна виконати своїми силами;
  • хороший результат при належному підході до справи.

В цілому, цей спосіб цілком прийнятний, якщо вам потрібен самий бюджетний спосіб реставрації ванни. Однак слід пам'ятати про те, що нанесена вами емаль буде відрізнятися за якістю і міцності від заводської.

Ціна на послугу Реставрація ванн Хмельницький:

Ціна на реставрацію ванн буде залежети від розміру вашої старої ванни, а вона може бути (1,20 \ 1,50 \ 1,70) метра. Також якщо раніше ванна була пофарбована і прийдеться знімати старий шар емалі то прийдеться ще додатково доплатити за роботи по очищенню поверхні.

Приблизно відновлення старої чугунної ванни буде = 2000грн.

Телефон щоб замовити послугу «Реставрація ванн Хмельницький»

📞 097-900-21-93

Консультація безкоштовна!

Версия на руском языке - Смотреть