Реставрація ванн на дому без ремонту.

Реставрація ванн Львів і область

реставрувати емаль ванни сьогодні можна двома відмінними способами: наливний метод і емалювання.

Якщо говорити коротко, то другий спосіб дешевше другого, однак, сильно поступається йому за якістю і практичності. Розглянемо кожен з них більш конкретно, які замовляють жителі міста Львів?.

реставрація ванни наливним методом полягає в нанесенні рідкого акрилового складу на краї ванни, і в його подальшому рівномірному розтіканні по всій поверхні. Після обробки акрилу дається час на кристалізацію. Затверділу поверхню можна сміливо експлуатувати, як нову.

технологія ця найпопулярніша, і краще замовити її реалізацію у фахівців міста Львів. Можна спробувати виконати і своїми руками, але без належного досвіду, знань і навичок з першого разу навряд чи вийде гідний результат.

готовий результат — оновлена, блискуча, без дефектів і нерівностей ванна, яка при належному догляді прослужить багато років.

Реставрація ванн Львів та область-від компанії vana.com.ua -це найкращий спосіб відновлення старої ванни

є ще технологи по ерставрации Ванни у Львові, яка полягає в установці в стару ванну спеціально виготовленого акрилового вкладиша. Такий під вашу модель можна або купити (якщо ванна стандартна), або замовити індивідуальне виготовлення. Незважаючи на простоту, спосіб цей теж має ряд особливостей, про які слід знати заздалегідь.

по-перше, ні в якому разі не варто купувати або замовляти дешевий і неякісний вкладиш. Він, все одно, коштує грошей, а ось окупиться велике питання. Бюджетні листи дуже швидко тріскаються, втрачають зовнішній вигляд, стають не дуже приємними тактильно. Добротний же вкладиш буде зберігати початкові властивості багато років.

Ціна на послугу Реставрація ванн Львів:

Ціна на реставрацію ванн буде залежети від розміру вашої старої ванни, а вона може бути (1,20 \ 1,50 \ 1,70) метра. Також якщо раніше ванна була пофарбована і прийдеться знімати старий шар емалі то прийдеться ще додатково доплатити за роботи по очищенню поверхні.

Приблизно відновлення старої чугунної ванни буде = 2000грн.

Телефон щоб замовити послугу «Реставрація ванн Львів»

📞 097-900-21-93

Консультація безкоштовна!