Реставрація ванн

Реставрація ванн від Професіоналів.

Реставрация и ремонт ванн

Будучи одним з найбільш експлуатованих елементів сантехнічного обладнання, ванна з часом починає втрачати свій презентабельну білизну. Пропадає блиск покриття, з'являються пожовтіння, чорнота, можливі тріщини і відколи, а, отже, корозія металу аж до наскрізного «прогнивання».

Це помітно починає псувати загальний естетичний вигляд ванної кімнати і на початковому етапі, а занедбаному стані то і поготів. І тут, як у романі Н. Г. Чернишевського, виникаємо питання: "Що робити?». І моментально з'являється, здавалося б, геніальна відповідь: "купити нову ванну!»

Але не тут, то було! Заміна ванни-задоволення аж ніяк не дешеве, трудомістке, пильно-брудне і досить тривале. Оптимальним способом уникнути такого роду проблем можна за допомогою ремонту покриття ванни емаллю, – кажучи професійною мовою – потрібна Реставрація ванн.

Реставрація ванни-основні способи і методи

Якісне відновлення ванн здійснюється переважно за трьома основними, добре перевіреними і відпрацьованими технологіями:

Емалювання ванн

Реставрація ванн сучасними професійними методами: Ванна у ванні, Наливна ванна, Емалювання ванн пензлем і валиком

Уникальное предложение! Только до конца месяца - эмалировка ванны валиком за 600грн!

Емалювання ванни та Реставрація ванн пензлем (фарбування ванни)

Відновити ванну можна шляхом за допомогою малярської кисті або валика і таке покриття називається – емалювання ванн. Такий спосіб добре відомий, популярний і характерний тим, що не вимагає будь-яких спеціальних навичок і мінімальний за фінансовими витратами. Але в той же час такий спосіб досить трудомісткий і тривалий.

Перед тим як приступити до процесу і пофарбувати ванну, її ретельно зачищають абразивними матеріалами і знежирюють, а вже потім наносять емаль. Відреставрувати ванну за технологією емалювання ванн можна з самостійно своїми руками. Для цього достатньо купити емаль для ванн, і дотримуючись рекомендацій продавця пофарбувати ванну пензликом.

Така фарба, емаль для відновлення ванн, буває на епоксидної і на акриловій основі – це двокомпонентний матеріал, де обов'язково повинна використовуватися затверджувач.

Ванна в ванне

Установка акрилового вкладиша сифон VIEGA в подарунок.

Уникальное предложение! Закажи до конца месяца - метод "Ванна в ванную"! И получи в подарок - сифон VIEGA с установкой!.

Ванна у ванні-установка акрилового вкладиша в стару ванну

Оновлення ванн можливо за європейською технологією» Ванна у ванні", де використовується нової акрилова ванна, яку називають акриловий вкладиш. Такий спосіб також вже досить популярний, не дивлячись на свою дорожнечу, але завдяки своїй надійності.

В процесі відновлення стара ванна не залишається, і, по суті, служить каркасом, а акриловий вкладиш і є власне вже новою ванною.

Ремонт покриття ванни з використанням акрилу є дуже практичним і привабливим, в силу своєї високої термостійкості, екологічності та безпеки, що мають різноманітну колірну гамму.

Стара ванна з акриловим вкладишем перетворюється в сучасний, комфортабельний елемент сантехнічного обладнання. Остерігайтеся фальсифікованих матеріалів і шахраїв!, так ми назвали розділ для необізнаних потенційних клієнтів, яких зацікавила Реставрація ванн.

Шахраєм і бракоделом можна сміливо назвати кожного, хто стверджує, що пофарбувати ванну емаллю в кілька шаром набагато краще ніж нова ванна або, ніж установка акрилового вкладиша. Або того, хто прийшовши на завмер ванни, буде переконувати, мало не примушувати, клієнта зробити емалювання ванни або метод "Наливна ванна, аргументуючи на відсутність акрилового вкладиша такого розміру, або як і раніше стверджувати, що "Ванна у ванні" - це не практично і невиправдано. Ознайомтеся! Дуже цікаво!

Наливна ванна

нанесення рідкого акрилу - методом" Наливна ванна " - сифон VIEGA в подарунок.

Уникальное предложение - закажи до конца месяца ремонт ванны методом "Наливная ванна" - получи сифон VIEGA в подарок!

Наливная ванная - Реставрація ванн жидким акрилом

Реставрація ванн, можливо, здійснити і методом покриття її рідким наливним акрилом російського виробництва (Стакріл, Пластол або Екованна) і аналогічним імпортним матеріалом (Фібергласс – FiberGlass). Такий метод відновлення прозвали "Наливна ванна" з огляду на той процес, як наноситися рідкий акрил на підставу.

Суть такого методу полягає в послідовному наливанні на підготовлену поверхню рідкого акрилу - матеріалу подібного за своїми характеристиками до емалі, але з цілим комплексом різноманітних добавок.

Поверхня ванни після проведення ремонту і відновлення ставати ідеально гладкою і глянсовою.

Наливна ванна є досить новим способом реставрації, але за класичним співвідношенням ціна/якість, визначається як оптимальне рішення.

Ще кілька років тому такий метод відновлення і оновлення поверхневого шару емалі був мало кому знайомий. Але через роки таке оновлення емалі рідким акрилом зарекомендувало себе тільки з позитивного боку, чого не скажеш про майстрів - "любителів легких грошей".

ТакіГоре-майстри дізнавшись про існування методу "Наливна ванна", і почувши, що є матеріали: Стакріл - рідкий акрил, Пластол - наливний акрил або Екованна - рідкий пластик і намагаючись" йти в ногу з часом", пропонують відреставрувати поверхню в кілька шарів. Обережно! Це шахраї!

Зайдіть на спеціально створену сторінку Остерігайтеся фальсифікованих матеріалів і шахраїв, детально ознайомтеся, як відрізнити оригінальні матеріали від фальсифікованих, як не стати жертвою аферистів і шахраїв.

Бажаєте відреставрувати або замовити відновлення і оновлення емалі на ванні?

Замовити реставрацію за:

📞 097-900-21-93

Консультація безкоштовна!

Версія на російській мові - Дивитись